Donating us today you save yourself from scam tomorrow.

 

Scam Info is a non-commercial project aimed at saving you from being scammed. Infrastructure that supports our work is minimal, but it is not free: the economy is built the way that people do not work for free. That is why we ask for donations. We would appreciate any financial help you can afford. This would help Scam Info to develop.

Mail order brides scam, international marriage scam, Russian women scam - let's fight it!

main page
Scammers search scammers list gold diggers full database browse by name new scammers celebrities photos report a scam
For members login register membership lucky membership
Information about campaign scam scenarios warning signs
Our sponsor our sponsors donation
Agencies agency check-list join our program you recommend
Contacts guestbook testimonials contact us

Anti-podvod program

Nerozvinula Anti-podvod program, chceme vás varovat o fenoménu Seznamovací podvod a bude v našich silách, snaží se vám pomoci vyhnout se scammed. Jsme spustili náš anti-podvod kampaň a oslovit všechny lidi, kteří jsou v oblasti seznamování přes internet a mezinárodních manželství - Zahraniční muži, ženy, ruské a mezinárodní manželství agentury - jak jsme všichni trpí podvod běžel bezohlednými lidmi. MUŽI scammed by nepoctivé ženy přestat věřit, že je možné najít dobrý, milující ruská manželka a odešla. Jak lidé ztrácejí zájem najít manželku přes internet, upřímný ŽENY dostat méně příležitostí k nalezení správného chlapa pro manželství. Závažné AGENTURY, že investovat peníze do web-stránek, kanceláře, zařízení ztratí své zákazníky a obchodní. Chceme vytvořit úplný a kompletní databázi podvodníci na jednom místě.

What is scam? Co je to podvod?

Výstraha

Agencies, join our program! Agenturami, připojit k našemu programu!

Jste-li mezinárodní manželství a datování agentura a spusťte poctivého obchodního, jste vítáni připojit náš anti-podvod program. Your web-site should observe the following rules: Váš web-site by měly dodržovat následující pravidla:
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
Love Banner :: Dating Banner Exchange