Scam Info Mail order brides scam, international marriage scam, Russian women scam - let's fight it! Scam поштою нареченої афера, афера міжнародних шлюбів, російська афера жінок - Давайте боротися з ним!   Donating us today you save yourself from scam tomorrow. Donating нас сьогодні Ви зможете заощадити від афери завтра. We would appreciate any financial help - this would help Scam Info to develop. Ми будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу - це допоможе Scam інформація розвиватися.

main page головна сторінка
Scammers search scammers list gold diggers full database browse by name new scammers celebrities photos report a scam Шахраї пошук шахраїв список золотошукачів повну базу даних Пошук за назвою нової шахраями фотографій знаменитостей доповіді афера
For members login register membership lucky membership Для співробітників Логін членство Реєстрація пощастило членство
Information about campaign scam scenarios warning signs Інформація про похід афера сценарії попереджувальні знаки
Our sponsor our sponsors donation Наш спонсор наших спонсорів пожертвування
Agencies agency check-list join our program you recommend Агентства Агентства контрольний список приєднатися до нашої програми Ви рекомендуєте
Contacts guestbook testimonials contact us Відгуки Контакти Гостьова книга Зворотній зв'язок
Quick registration: Швидка реєстрація:

Anti-Scam програми

Розробивши Anti-Scam програми ми маємо намір попереджати вас про феномен Міжнародний сайт знайомств афера, і зробимо все можливе, намагаючись допомогти вам уникнути шахрайства. Ми почали наш анти-афера кампанії і звертаємося до всіх людей, які знаходяться в сфері інтернет-знайомств і міжнародних шлюбів - Іноземні чоловіки, жінки та російська установи Міжнародний шлюб - як всі ми страждаємо від афери РАН недобросовісні люди. Чоловік обдурив нечесний жінки перестають вірити, що можна знайти гарну, люблячу російську дружину, і вийти. Як чоловіки втрачають інтерес до пошуку дружини через Інтернет, чесної жінки отримують менше можливостей знайти правильне хлопця для шлюбу. Серйозні установи, які вкладають гроші в розробку сайту, офіси, обладнання втрачати своїх клієнтів і ділових кіл. Ми хочемо створити повну і всеосяжну базу даних шахраїв в одному місці.

What is scam? Що таке шахрайство?

Попередження

Agencies, join our program! Агентств, приєднатися до нашої програми!

Якщо ви знаходитесь у міжнародному шлюб і шлюбне агентство і провести чесний бізнес, ви можете приєднатися до нашої боротьби з афера програми. Your web-site should observe the following rules: Ваш веб-сайт повинен дотримуватися таких правил:
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
Love Banner :: Dating Banner Exchange