Scam Info Mail order brides scam, international marriage scam, Russian women scam - let's fight it! Scam Bilgisi mail order brides hilekarlık, uluslararası evlilik hilekarlık, Rusça kadın hilekarlık - öyle mücadele edelim!   Donating us today you save yourself from scam tomorrow. Size yarın hilekarlık kendinizi kurtarmak bugün Bağış. We would appreciate any financial help - this would help Scam Info to develop. Herhangi bir mali yardım takdir ederiz - Bu geliştirmeye Bilgi Scam yardımcı olacak.

main page ana sayfa
Scammers search scammers list gold diggers full database browse by name new scammers celebrities photos report a scam Scammers arama scammers listesi altın tam veritabanı yeni scammers ünlülerin fotoğrafları bir aldatmaca rapor adı göz kazma
For members login register membership lucky membership Üyeler için giriş üye ol üyelik üyeliği şanslı
Information about campaign scam scenarios warning signs Bilgi hakkında kampanya aldatmaca senaryolar işaretler uyarı
Our sponsor our sponsors donation Sponsorumuz bizim sponsor bağış
Agencies agency check-list join our program you recommend Ajanslar ajansı kontrol listesi öneririz programımıza katılmak
Contacts guestbook testimonials contact us Rehber ziyaretçi defteri referanslar bize ulaşın
Quick registration: Hızlı kaydı:

Anti-Scam programı

Gelişmiş olması Anti-biz niyetinde Uluslararası dating aldatmacası fenomeni konusunda uyarmak üzere Scam programı ve en iyi önlemek için size yardım etmeye çalışıyorum yapacak scammed varlık. Gibi aldatmaca gelen vicdansız kişi tarafından koştu zarar TÜM Biz, Internet ve uluslararası evlilik - Dışişleri erkek, Rusça kadın ve Uluslararası evlilik ajansları - Arkadaşlığın alanında tüm insanlara bizim anti-dolandırıcılık kampanya ve itiraz başlatın. ERKEK sahtekâr kadınlar tarafından scammed bunun bir iyi, sevgi dolu Rus eşi bulmak mümkün inanarak, durdurun ve çıkın. Erkeklerin Internet üzerinden bir eş bulma olan ilgilerini kaybederler, dürüst KADIN az fırsat evlilik için doğru adamı bulmak için olsun. Ciddi ACENTALARI web para yatırım-site geliştirme, ofisler, ekipman müşterileri ve iş kaybedersiniz. Biz tek bir yerde scammers tam ve eksiksiz veritabanı oluşturmak istiyorum.

What is scam? Ne scam nedir?

Uyarı

Agencies, join our program! Ajanslar, program ol!

Eğer uluslararası bir evlilik ve tarihleme ajansı ve dürüst bir iş çalıştırdığınızda, bizim anti-dolandırıcılık programa katılmak için welcome. Your web-site should observe the following rules: Web-aşağıdaki kurallara uymak gerekir sitesi:
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
most dangerous scammer
Love Banner :: Dating Banner Exchange